Tpic İş Başvurusu ve Personel Alımı

Tpic İş Başvurusu ve Personel Alımı

Tpic’te çalışmak ister misiniz? Eğer bu sorunun cevabına Evet diyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü Tpic personel alımı ve iş başvurusu hakkında öğrenmeniz gereken her şeyi sizin için araştırdık.Dilerseniz önce Tpic hakkında detaylı bilgi edinelim.

Tpic 1988 yılında kurulmuş olup petrol saha hizmetleri, depolama, petrol ve petrol ürünleri ticareti, taşımacılık ve baz istasyonları kurarak perakende satış faaliyetleri yapmaktadır.Faaliyet gösterdiği ülkeler Türkiye, Kazakistan ,Irak,Türkmenistan, Azerbaycan, Suriye, Ekvador, Kolombiya, Venezuela, K.K.T.C, Libya, Bangladeş’dir Tpic Türkiye Petrolleri A.O. (TPAO) aracılığıyla petrol dağıtım, satış ve pazarlama faaliyetlerini devam ettirmektedir.Tpic kurulduğu günden itibaren petrol arama,üretim ve dağıtımı uzman personeli ile ülkemizin gururu olmuştur.

Tpic İş Başvurusu Nasıl Yapılır

Tpic işçi,eleman yada personel alımında iş pozisyonu belirlendiğinde haber siteleri yada gazeteler vasıtasıyla kamuoyuna duyuru yapar.Özgeçmişinizi yada Cv‘nizi Kariyer.net aracılığıyla gönderebilirsiniz veya Tpic ofislerine giderek hazırladığınız Özgeçmiş ve Cv‘nizi bırakabilirsiniz.

TPİC Türkiye Merkez Ofisi
Söğütözü Caddesi. No: 27 06520
Çankaya/Ankara-TÜRKİYE
Telefon: +90 312 285 44 55

Tpic Tanıtım Filmi

Aklınıza takılan her türlü soruyu sormaktan lütfen çekinmeyiniz.

4 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir