Youtube İle Para Kazanmak

YouTube’dan nasıl para kazanılır?

Merhabalar, Günümüzde artık para kazanmak hiç de kolay değil.Gelişen teknoloji ve hayat şartları insan ihtiyaçlarının da artmasına ve çeşitlenmesine sebep olmaktadır.Geçtiğimiz yıllarda Google’ın bünyesine katığı Youtube, son zamanlarda hiç olmadığı kadar popüler duruma geldi. Her gün binlerce farklı videonun yayınlandığı,Sayısı her geçen gün artan sayısız kanallarla her kesime hitap YouTube site artık sıradan bir video izleme platformu değil. YouTube günümüzde sanal bir televizyon haline dönüşürken, insanlar da haliyle YouTube’dan nasıl para kazanılır sorularını yöneltiyorlar.Sizde kendinize özgü videolar paylaşarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl YouTube Kanalı Açılır?

YouTube’da kanal açmak istiyorsanız önce bir Gmail (Google) hesabına sahip olmalısınız. Gmail hesabımızı oluşturduktan sonra YouTube üzerinden oturum açıyoruz.Ardından sol üst köşede Kanal Oluştur sekmesini göreceksiniz bu sekmeye tıklıyoruz ve gerekli alanları doldurup işlemlerimizi bitiriyoruz.

Youtube’dan Para Kazanmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Youtube’dan para kazanma yönteminde ilk adımı tamamlayıp  Youtube Kanalımızı açtık peki nasıl videolar yayınlayarak para kazanmaya başlayabilirim. Para kazanmak istiyorsanız kendinize ait özgün videolar paylaşmalısınız ve bu videolar izlenmeye başlandığında reklam gelirlerinden pay elde edebilmek için Youtube ortaklığını ( Google AdSense) aktif hale getirmeniz gerekmektedir.Tebrikler artık sizde YouTube ile para kazanmaya başlayabilirsiniz.Aklınıza takılan konularda bize soru sormaktan çekinmeyin lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir