Özel Sektör iş ilanları

11.000-12.500 TL Maaşla İstanbul Özel Güvenlik İş İlanları

En az ilköğretim mezunu adayların başvurularının kabul edileceği İstanbul özel güvenlik iş ilanları ile ilgili önemli bilgileri sizler için topladık. Biri Anadolu yakasında diğeri Avrupa yakasında olmak üzere özel sektör iş ilanları sizinle!

11.000-12.500 TL Maaşla İstanbul Özel Güvenlik İş İlanları

En az ilköğretim mezunu adayların başvurularının kabul edileceği İstanbul özel güvenlik iş ilanları ile ilgili önemli bilgileri sizler için topladık. Biri Anadolu yakasında diğeri Avrupa yakasında olmak üzere özel sektör iş ilanları sizinle!

11.000 TL. ile 12.500 TL aralığındaki yüksek maaş avantajı özel güvenlik görevlilerine sunulacaktır. En az ilköğretim mezuniyet şartının yeterli olduğu ilana ait diğer başvuru şartları neler? Hangi firmalar özel güvenlik arıyor? Firmalara iş başvurusu yolları nasıl olacak? Cevaplar haber içeriğinde!

Pendik 15 Özel Güvenlik Görevlisi İş İlanı 12.500 TL Maaşla!

Pendik özel güvenlik iş ilanları arasına yeni bir tanesi daha eklendi. Alyans Grup firması 15 özel güvenlik personelini kadrosuna dahil edeceğini açıkladı. 15 Ocak tarihinden itibaren başvurular kabul edilmekte. İlana son başvuru tarihi ise 06 Mart 2023 Pazartesi günü olarak bildirildi. Başvuru şartları ise şu şekilde listelenmiştir.

 • Site projesinde görevlendirilmek üzere işe alınacak olan personeller kimlikli özel güvenlik olmalıdır. Bay veya bayan adaylardan gelecek başvurular kabul edilmektedir.
 • 18 yaşından büyük, 50 yaşından küçük olunması talep edilmektedir.
 • Deneyim şartı aranmamaktadır.
 • En az ilkokul mezuniyet durumu yeterli bulunmuştur.
 • Sabıka kaydının olmaması istenmektedir.
 • İşini yürütebilmesine engel olabilecek sağlık sorunun olmaması gerekmektedir.
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da tecilli olması şartı aranmaktadır.
 • Diksiyonu düzgün ve dış görünüşüne önem veren adaylar bu pozisyonda değerlendirilecektir.

Görev yeri: ‘Marmara Mahallesi, İhlas 1 Evleri Beylikdüzü’ olarak bildirilmiştir. İstanbul Avrupa  – Beylikdüzü ilanı ile 15 güvenlik personeli Alyans Grup bünyesinde ve 12.500 TL. maaş ile işe başlayacaktır. Firmaya ait mail adresi ‘info@alyansgrup.com’ ve telefon numarası ‘0216 313 41 00’dır. Gerekli bilgilere ulaşabilmek için firma mail adresi ve telefon hattı kullanılabilir. Başvuru da bulunmak isteyen adayların dikkatine!

11.000 TL Maaş! Tuzla Özel Güvenlik Görevlisi İş İlanı

İşveren TRM Güvenlik Sistemleri A.Ş.’dir. 9.500 TL maaş, 1.000 TL yemek ücreti ve 500 TL yol ücreti ile birlikte güvenlik personellerine aylık 11.000 TL ödeme yapılacağı bildirilmiştir. İşe alınacak olan personeller fabrika güvenliğinden sorumlu oalcaklardır.

Çalışma sistemi 1 (bir) gün çalışıp 1 (bir) gün dinlenme ve tatil günü olacak şekilde sürdürülmektedir. 25 Ocak tarihi itibari ile başvurular alınmaktadır ve 25 Şubat 2023 tarihine kadar müracaatlar kabul edilmektedir.   Çalışma yeri Tepeören / Tuzla’dır. Güvenlik görevlisi başvuru şartları olarak şu maddeler yer almaktadır.

 • Fabrikaya bir vasıta ile gidip gelebilecek uzaklıkta olmak.
 • Gece çalışmasına ayak uydurabilecek, uyku problemi olmayan kişilerin başvuruları dikkate alınacaktır.
 • Ekip çalışmasına yatkın olmak ve insan ilişkilerinin kuvvetli olması beklenmektedir.
 • Daha önce fabrika tecrübesi olan adaylar bu ilanda öncelikli olacaktır.
 • 30 yaşından büyük ve60 yaşından küçük yaşta olmak.
 • Sadece erkek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacak.
 • Minimum 2 yıl iş tecrübesi beklenmektedir.

Yukarıdaki şartları sağlayan adaylar TRM Güvenlik Sistemleri A.Ş. bünyesinde özel güvenlik personeli olmak için firmanın mail adresini veya telefon numarasını kullanabilirler. Başvuru için kullanılabilecek iletişim bilgileri şunlardır. Mail adresi: ‘aucem@trmguvenlik.com’, telefon numarası: ‘0216 577 29 74 ‘ ve ‘0533 749 78 85’dir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

BU KONU HAKKINDAKİ YORUMUNUZ NEDİR?

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL