Özel Sektör iş ilanları

McDonald’s İlkokul Mezunu 8 Moto Kurye Alımı

McDonald’s Şubat ayı personel alımları başladı. Gıda sektöründe dünya liderleri arasında yer alan firma, İstanbul için 8 moto kurye alımı gerçekleştireceğini bildirdi. 1 Şubat 2023 tarihinde yayınlanan ilana başvurular sürüyor.

McDonald’s İlkokul Mezunu 8 Moto Kurye Alımı

McDonald’s Şubat ayı personel alımları başladı. Gıda sektöründe dünya liderleri arasında yer alan firma, İstanbul için 8 moto kurye alımı gerçekleştireceğini bildirdi. 1 Şubat 2023 tarihinde yayınlanan ilana başvurular sürüyor.

İlkokul mezuniyet şartının yeterli olduğu tahsil durumu sebebiyle iş ilanlarına talep yüksek orana ulaştı. Mavi yaka, tam zamanlı ve MCDonald’s maaş politikası dahilinde çalışmak isteyen vatandaşlar başvurularını gönderebiliyor. İstenen diğer başvuru şartları neler? İşin tanımı nedir? Bu haberde sorularınıza cevap bulabileceksiniz.

McDonald’s İşe Alınacak Personellerin Pozisyonu ve İş Tanımı

Toplamda 8 adet olmak üzere işe alınacak olan moto kuryeler şu pozisyon isimleri ile anılacaklar ve unvanları dahilinde sorumluluklara sahip olacaklar. Dağıtım şoförü, Dağıtım Sorumlusu, Dağıtım Elemanı, Paket Servis Elemanı, Kurye, Motorlu Kurye, Yaya Kurye, Şoför, Sürücü ve Teslimat Görevlisi unvanları ile işçi alımları gerçekleşecek.

İşe alınacak olan personellerden beklentiler ise şu şekilde bildirilmiştir.

Kendisine teslim edilen ürünleri belirtilen adrese, standart süre zarfında, müşteriye ulaştırmak. Müşteri memnuniyetini kazanmaya yönelik çalışmalar sergilemek. Sağlık standartlarına uygun şekilde çalışmak. Çalıştığı bölgede mevcut işlerini sürdürürken; saygılı davranma ve disiplinli çalışma şartlarını yerine getirebilmek. Ekip çalışmasına yatkın olmak ve iş yeri huzurunu bozmayacak davranışlar içerisinde olmak. Belirtilen sorumlulukları yüklenmek McDonald’s firmasına alınacak olan moto kuryelerden beklenecek iş akışı olacaktır.

McDonald’s Firmasında Moto Kurye Olmak için Hangi Şartlar Gereklidir?

A2 veya A1 ehliyetine sahip olmak.

Güvenli sürüş tekniklerini bilip bu teknikleri uyguluyor olmak.

Kişisel emniyeti sağlamak amacı ile gerekli araç ve ekipman kullanımını sürdürmek.

Trafik kuralları çerçevesinde sürüş yapan kişiler istenmektedir.

Müşterilerin memnuniyetini öncelikli plan olarak ele alarak çalışmalarını devam ettiren işçiler bu ilan için değerlendirilecektir.

Gerekli durumlarda ortaya çıkabilecek esnek saatler ile çalışma düzenine ayak uydurabilmek.

Takım çalışmasına uygun olmak ve ekip arkadaşları ile uyumlu çalışma performansı sergileyebilmek.

Dinamik ve hareketli olarak teslimat görevlerini sürdürebilmek.

Gerekli duruma göre full time veya part time çalışma düzenine ayak uydurabilecek olan adaylar bu ilan için uygun olacaktır. İstanbul ilinden alınacak olan 6 moto kurye başvurusunda ilgili olacak şahıs: Kübra Vatan’dır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

BU KONU HAKKINDAKİ YORUMUNUZ NEDİR?

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL