Özel Sektör iş ilanları

Meslek Lisesi Mezunları Yetiştirilmek Üzere 9-11 Bin TL. Maaş

İzmir ilinde bulunan Yılpar Ambalaj A.Ş.  en az 10 personel alacak. 9.000 ile 11.000 TL. maaş aralığına sahip olacak olan personellerin meslek lisesi mezunu olması gerekmektedir. Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar bu işe başvuruda bulunabilecek.  

Meslek Lisesi Mezunları Yetiştirilmek Üzere 9-11 Bin TL. Maaş

İzmir ilinde bulunan Yılpar Ambalaj A.Ş.  en az 10 personel alacak. 9.000 ile 11.000 TL. maaş aralığına sahip olacak olan personellerin meslek lisesi mezunu olması gerekmektedir. Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar bu işe başvuruda bulunabilecek.  

İzmir ilinde iş fırsatları arasında olan ve özel sektör iş ilanları sınıfında yayınlanan ilan, tecrübe sahibi olmayan meslek lisesi mezunlarının yüzünü güldürecek. Kariyer iş ilanları ile kariyerini yükseltmeyi hedefleyen adayların kolaylıkla başvurabileceği ilan ile ilgili detaylara haberimize yer verdik.

Yılpar Ambalaj Firması Hakkında

İstanbul ilinin 4. Levent ilçesinde ofisi ve İzmir ilinin Bornova ilçesinde üretim tesisi bulunan Yılpar, ambalaj işlerini sürdürmektedir. 1959 yılında kurulmuş olup sağlam firmalar arasında yerini almıştır. Ayrıca Yılancıoğlu Grubu’nun ambalaj sanayinde faaliyet gösteren tek kuruluşudur. Başlıca ürettiği ürünler arasında; kendinden yapışkanlı etiketler, Shrink sleeve etiketler, Gıda ambalajları, Ofset baskılı etiket ve kutular, Alüminyum folyo ve Doypack poşetler yer almaktadır. Ambalaj üretimini gerçekleştirdiği firmalar arasında; Pepsi, CocaCola, UNO, Tat, Pastavilla, Turkish Airlines (Türk Hava Yolları), Golf, Yörsan  ve Ofçay yer almaktadır.

Ambalaj sektöründeki üretimlerini sürdürebilmek adına 10 personelden fazla işçi alımı gerçekleştirecektir. 9 bin ile 11 bin maaş aralığında çalışma fırsatı bulacak olan personellerden olmak için istenen şartların karşılanması gerekiyor. İşte başvuru şartları.

Yüksek Maaşlı İş İlanları! Personel Alımı için Başvuru Şartları

Yılpar Ambalaj A.Ş. tarafından işe alınacak personeller için başvurular alınmaya başladı. Firma tarafından belirlenen başvuru şartları şu şekilde bildirilmiştir.

  • Meslek Lisesi veya MYO (Meslek Yüksek Okulu) mezunu olmak.
  • Belirlenen bölümlerden mezun olmuş olmak. Kabul edilecek bölümler şu şekildedir: elektrik, elektronik, makine, mekanik bölümleri. Ayrıca bilgi teknolojileri, kimya, sıhhi tesisat ve matbaa bölüm mezunlarının başvuruları da dikkate alınacaktır.
  • Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar bu ilana başvuru talebinde bulunabilecektir.
  • İşe alınacak olan personeller, yetiştirilmek üzere Yılpar Ambalaj A.Ş. firmasının kadrosuna dahil edilecektir.
  • Üç vardiya sistemi ile çalışılmaktadır. Başvuruda bulunacak olan adayların; sabah, akşam ve gece vardiyası olmak üzere oluşturulan üç vardiyada da çalışması zorunlu tutulacaktır. Üç vardiyada da çalışmasına engeli olmayan adayların başvuruda bulunması beklenmektedir.
  • Çalışma şekli tam zamanlıdır.
  • İşe alınacak olan personeller esnek ambalaj alanında görevlendirilecektir.

Yukarıdaki şartları sağlayan adayların Yılpar Ambalaj A.Ş. İnsan Kaynakları mail adresine (ik@yilpar.com)  güncel CV’lerini yollamaları istenmektedir. Ayrıca olası sorular için şirket hattı olan ‘0232 435 67 50’ telefon numarası da kullanılabilmektedir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

BU KONU HAKKINDAKİ YORUMUNUZ NEDİR?

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL