Kamu iş ilanları

Niğde Dündarlı Belediyesi İş İlanları 8 Muhasebeci Alımı

Niğde İli Dündarlı Belediyesi Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 8 muhasebeci alınacağı bildirildi. Belediye tarafından yayınlanan ilanda; KPSS şartı olup, en az 63 puan alan adayların başvurularının kabul edileceği belirtilmektedir.

Niğde Dündarlı Belediyesi İş İlanları 8 Muhasebeci Alımı

Niğde İli Dündarlı Belediyesi Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 8 muhasebeci alınacağı bildirildi. Belediye tarafından yayınlanan ilanda; KPSS şartı olup, en az 63 puan alan adayların başvurularının kabul edileceği belirtilmektedir.

Dündarlı Belediyesi’ne dahil edilecek olan işçiler, Genel İdari Hizmetler (GİH) alanında çalışmalarını sürdürecektir. Kadın ve erkek adaylar bu ilana başvuruda bulunabilmekte. KPSS sınav sonucunun P93 puan türü dikkate alınacak. Belirtilen puan türünden en az puan 63 şartı getirilen ilanın detayları haberimizde.

Dündarlı Belediyesi Muhasebeci İş İlanı için Başvuru Şartları

Devlet Memurları Kanunu’nun gereksinimlerini taşıyor olmak ve bu kapsamda aşağıdaki şartları sağlıyor olmak.

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
  • Kamu Haklarını kullanabiliyor olmak.
  • Kasten işlenen suç sebebiyle 1 yıl ya da daha fazla süreliğine hapis cezası almamış olmak.
  • Erkeklerin askerlik durumunun ertelenmiş, muaf ya da yapıldı şeklinde olması.
  • Akıl ve beden sağlığının işini sürdürebilmesine müsait olması.

İstenen diğer şartlar ise şu şekildedir:

  • 2022 yılında yapılmış olan KPSS sınavına girmiş olmak ve bu sınavdan P93 puan türünün dikkate alınmasıyla en az 63 puan almış olmak.
  • Daha önceki iş yerlerinden ahlaki yönden veya disiplinsizlik sebebiyle çıkarılmamış olmak.
  • En az B sınıfı olmak üzere ehliyete sahip olmak.

Başvuru Tarihleri, Şekli ve Başvuruda İstenecek Olan Belgeler

Dündarlı Belediyesi’nden temin edilen başvuru formunun doldurulması ve bu form ile birlikte Niğde Dündarlı Belediyesi’ne bizzat müracaat ederek başvurular yapılabilmektedir. Diğer başvuru şekli ise Belediye adresine evrakların iadeli taahhütlü olarak iletilmesidir. Ancak evrakların başvuru süresi dahilinde yerine ulaşmamasından Belediye sorumlu olmayacak, tüm sorumluluk adaya ait olacaktır. Elektronik ortamdan gönderilen başvurular da (evrakların tam olarak eklenmesi durumunda) dikkate alınacaktır.

Başvuru tarihleri 7 Mart 2023 Salı günü ile 10 Mart 2023 Cuma günlerini kapsamaktadır. Başvuruların kabul edileceği mesai saatleri ise: 09.00-12.00 / 13.30-16.30 şeklinde bildirilmiştir. Başvuru için müracaat adresi Dündarlı Belediyesi olup açık adres bilgisi şu şekildedir. ‘Cumhuriyet Mahallesi Balcılar Caddesi Dündarlı Belediyesi/NİĞDE’.

Başvuru için istenen belgeler şu şekilde listelenmiştir:

Başvuru formu ve bu formun aday tarafından gerekli bilgilerin eklenmiş hali,

Diplomanın noter tarafından onaylanmış sureti veya diplomanın aslı ile gidilip Dündarlı Belediyesi tarafından tasdik edilmiş diploma belgesi kabul edilecektir.

Yurt Dışında okuyan adaylar için denklik belgesi,

KPSS sınav sonuç belgesi (barkotlu çıktısı),

Erkekler için askerlik durum belgesi.

Sürücü belgesinin noter tarafından onaylanmış sureti veya diplomanın aslı ile gidilmesi doğrultusunda Dündarlı Belediyesi tarafından tasdik edilmiş sürücü belgesi de kabule dilebilmektedir. 2 adet biyometrik fotoğraf.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

BU KONU HAKKINDAKİ YORUMUNUZ NEDİR?