Engelli Personel iş ilanları

Özel Hastaneler İçin Engelli Personel İş İlanları

Engelli olup uygun açık pozisyon arayan takipçilerimizin yanındayız. Destek olabilmek adına sık sık güncel iş ilanları paylaşımları ile yardımcı olabilmekten mutluluk duyarız. Kariyer iş ilanları sitesinde ‘Kariyer, herkesin hakkıdır!’ diyoruz…

Özel Hastaneler İçin Engelli Personel İş İlanları

Engelli olup uygun açık pozisyon arayan takipçilerimizin yanındayız. Destek olabilmek adına sık sık güncel iş ilanları paylaşımları ile yardımcı olabilmekten mutluluk duyarız. Kariyer iş ilanları sitesinde ‘Kariyer, herkesin hakkıdır!’ diyoruz.

Özel Hastanelerin açık engelli kadroları üzerine bildirilen iş ilanları ile aradığınız işe sadece bir adım uzaklıkta olabilirsiniz! Özel iş ilanları kategorisi dahilinde sunulmakta olan haberimizde; Medipol Üniversitesi Hastanesi/Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, Medipol Bahçelievler Hastanesi, Özel Erdem Hastanesi ve Anadolu Hastaneleri yer almaktadır. Şartlar, başvuru şekilleri ve diğer bilgiler için yazımızı takip edebilirsiniz.

Medipol Hastanesi, Avrupa Yakası Engelli Personel İş İlanları

Medipol Hastanesi, ikisi de Avrupa yakasında olmak üzere iki hastanesi için personel alımı yapacak. İşe alınacak olan personeller, Bahçelievler Hastanesi ve Üniversite Hastanesi kadrolarına dahil edilecekler.  Aranan şartlar şu şekildedir:

Lise mezunu olunması tercih sebebi olacaktır. Ancak daha düşük öğrenim seviyelerine sahip adaylar da başvuru da bulunabilecektir.

İŞKUR’a kayıtlı olunması şartı vardır. Yasa gereği engelli kadrosunda çalışabilirliği olan adaylar işe alınacaktır.

Engellilik yüzdesinin en az yüzde 40 olması beklenmektedir.

Dış görünüşüne önem verilmesi ve yoğun iş temposunda çalışmalarını sürdürebilecek adaylar tercih edilecektir.

Ekip çalışmalarında uyumu yakalayabilen ve Avrupa yakasında ikamet eden adaylar bu iş ilanına başvuruda bulanabilecekler. Çalışma adresleri;

Çobançesme Mahallesi, Fatih Caddesi No: 1/8, Bahçelievler / İstanbul ve

Göztepe, Medipol Mega Üniversite Hastanesi, Bağcılar/İstanbul şeklinde bildirilmektedir.

Hastaneye erişim için ‘444  70 44’ numaralı telefon hattı kullanılabilir. Ayrıca yazışma şeklindeki iletişim için ‘info@medipol.com.tr’  mail adresi kullanılabilir.

Özel Erdem Hastanesi, Avrupa Yakası Engelli Personel İş İlanı

Özel Erdem Hastanesi Sağlık Grubu Güneşli şubesinde çalışmak ve boş kadrolarda yer almak üzere gelecek olan  ‘engelli personel başvurularını’ beklemektedir. İşe alınacak olan personeller Avrupa yakasında ikamet eden adaylardan seçilecektir. Harici olarak herhangi bir şartın belirtilmediği iş ilanları için başvuruda bulunmak isteyenler Hastane iletişim bilgilerini kullanabilecektir. Erdem Hastanesi internet sitesinde bulunan ‘İnsan Kaynakları’ sayfasında yer alan ‘İş Başvuru Formu’ doldurulup bu konuda yetkili olan personellere başvuru gönderilebilmektedir.

Anadolu Hastaneleri, Silivri ve Avcılar Şubesi İş İlanları

Hastanede Hasta Danışmanı, Vezne Görevlisi, Hemşire veya Temizlik Görevlisi olarak işe başlamak isteyen adaylar Anadolu Hastanesi’ne başvuruda bulunabilirler. Bildirilen 4 (dört) departmanda engelli personel arayışı olan Anadolu Hastaneleri, iş ilanına başvuru için şu şartları aramaktadır.

İletişim becerisinin yüksek olması,

Soğukkanlı ve pratik biri olmak,

Güler yüzlü olan,

Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilen,

Takım olarak çalışmanın bilincinde olan,

Hasta memnuniyeti ve güvenliği önceliği ile çalışmayı benimseyebilecek adaylar bu ilana başvurularını gönderebilecekler.

Avcılar Anadolu Hastanesine ait çalışma adresi: ‘Mustafa Kemal Paşa, Özel Avcılar Anadolu Hastanesi, Firuzköy Bulvarı, Kayabaşı Sokak, Avcılar / İstanbul’dur.

Silivri Anadolu Hastanesine ait çalışma adresi: ‘Mimar Sinan Mahallesi, Özel Silivri Anadolu Hastanesi, Mimar Sinan Caddesi, No: 72, Silivri / İstanbul’dur.

Hastaneye engelli iş ilanları kapsamında başvuruda bulunmak isteyen adaylar ’44 50 58’ numaralı telefon hattını ya da ‘info.silivri@anadoluhastaneleri.com’ ile ‘info.avcilar@anadoluhastaneleri.com’ mail adreslerini kullanabilirler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

BU KONU HAKKINDAKİ YORUMUNUZ NEDİR?