Özel Sektör iş ilanları

Özel Sektör İş İlanları! Polser Firması 10 Üretim Elemanı Alımı

Polser Kompozit Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş. 10 üretim elamanı alacağını bildirdi. Özel sektör ilanları arasında yer alan ilanda ortaöğretim, lise veya MYO mezunu adaylardan gelen başvuruların kabul edileceği belirtildi. Ayrıntılar haberde.

Özel Sektör İş İlanları! Polser Firması 10 Üretim Elemanı Alımı

Polser Kompozit Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş. 10 üretim elamanı alacağını bildirdi. Özel sektör iş ilanları arasında yer alan ilanda ortaöğretim, lise veya MYO mezunu adaylardan gelen başvuruların kabul edileceği belirtildi. Ayrıntılar haberde.

En az orta öğretim mezunu olan ve bu ilan ile ilgilenen adaylar müracaat edebilecek. Fabrikaya yakın yerlerde (servis sebebiyle) ikamet eden adaylar bu ilanda daha şanslı olacak. Belirli güzergah dahilinde yapılacak olan personel alımına hangi şartlar isteniyor? Başvurular nereden ve nasıl yapılacak? Polser firması ne iş yapar? Sorularınızın cevabınız haberimizde bulabileceksiniz.

Polser Firması Hakkında

Polser Kompozit Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1980 yılında üretim tesisini kuran bir firmadır. Ayrıca Çınar Grubu firmasıdır. İzmir ilinin Çiğli ilçesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan firma, cam elyaf takviyeli plastik (CTP) ve şeffaf oluklu levha üretimi yapmaktadır. Üretilen ürünlerin çoğu yurtdışına ihraç edilmektedir. Başta Avrupa ülkeleri olmakla birlikte A.B.D.’den Yeni Zelanda ülkesine ihracat işlemlerini sürdürmektedir.  Birçok sektöre CTP panel üretimi yapan firma, üretim hatlarında çalıştırılmak üzere kadrosuna 10 personel katacağını ilan etti.

10 Üretim Elemanı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Başvurular firmanın internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Ayrıca şahsi başvurular ile adresine ve İnsan Kaynakları departmanının mail adresine özgeçmiş ile birlikte yapılan başvurular kabul edilecektir.  Ayrıntılı bilgi almak isteyenler 0232 376 70 58 numaralı telefon hattı aracılığıyla firmaya ulaşabilirler. Bizzat adrese giderek şahsi başvuruda bulunmak isteyen adaylar için firma adres bilgisi ise: ‘10006 Sokak, No:56, A.O.S.B. ÇİĞLİ, İZMİR’dir.

Polser Fabrikasına Üretim Elemanı için Başvuru Şartları

En az orta öğretim ya da lise veya MYO (Meslek Yüksek Okulu) mezunu olmak.

En az 2 yıllık iş deneyimine sahip olmak.

İzmir ilinin Çiğli, Aliağa, Bergama, Karşıyaka veya Bayraklı ilçelerinde ikamet ediyor olmak. Servis güzergahı sebebiyle.)

Vardiyalı bir şekilde sürdürülecek olan iş akışına uyum sağlayabilmek.

Ekip çalışmasına yatkın olmak ve ekip çalışmasına kendinden değer katabilmek.

Öğrenmeye ve gelişmeye açık olmak.

Mekanik, elektrik ve elektronik konularda asgari bazda da olsa bilgi sahibi olmak.

Üretim hattı üzerindeki mevcut üretim faaliyetlerinde çalışabilmek ve Talimat ile prosedürleri uygulayabilmek. Forklift ehliyeti olan adaylar bu iş ilanında tercih sebebi olacaktır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

BU KONU HAKKINDAKİ YORUMUNUZ NEDİR?