Son Dakika Haberleri

Son Dakika! Son Saatler | Belediye için Destek Personeli (Lise Mezunu)

Kuşadası Belediyesi destek personeli alım ilanı verdi. Bugün son başvuru günü! Lise mezunu olup Kuşadası’nda yaşayan veya yaşayabilecek olanlar için kariyer fırsatı olabilecek bir ilan! Son günü kaçırmadan kısaca derlediğimiz bilgiler haberimizde…

Son Dakika! Son Saatler | Belediye için Destek Personeli (Lise Mezunu)

Kuşadası Belediyesi destek personeli alım ilanı verdi. Bugün son başvuru günü! Lise mezunu olup Kuşadası’nda yaşayan veya yaşayabilecek olanlar için kariyer fırsatı olabilecek bir ilan! Son günü kaçırmadan kısaca derlediğimiz bilgiler haberimizde…

Kuşadası Belediyesi Personel Anonim Şirketi tarafından, yardımcı hizmetler kadrosuna dahil edilmek üzere ve daimi kadro imkanıyla destek personeli alınacak. Kuşadası Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen takipçilerimizin dikkatine sunulmuştur. İşte önemli detaylar!

Kuşadası Belediyesi’ne Müracaat Koşulları

 • En az lise mezunu olunması gerekmektedir.
 • Meslek lisesi mezunları bu ilanda tercih sebebi olacaktır.
 • İş durumuna göre oluşabilecek esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek.
 • Grafik tasarım konusunda deneyim sahibi ve bilgili olmak.
 • İş deneyimi ile ilgili bir talep bulunmamaktadır.
 • Kuşadası’nda ikamet ediyor olmak.

Yukarıda bildirilen 5 maddeden oluşan müracaat koşullarını sağlayan adaylar hemen başvurularını yapabilirler. Bugünün son gün olduğunu belirtelim.

Başvuru Yaparken Neler Gerekmektedir?

Başvuru sırasında istenen bazı belgeler vardır. Bu belgelerin listesi şu şekilde bildirilmektedir.

 • Adaya ait özgeçmiş (resimli olmalı),
 • Nüfus Cüzdanının kendisi veya fotokopisi,
 • İkametgâh Belgesi,
 • Nüfus Kayıt Örneği ve
 • Sabıka Kaydı.

Listede yer alan 5 belge ile müracaat işlemini gerçekleştirebilmek mümkündür.  Harici olarak istenen bir evrak söz konusu değildir.

Destek Personeli Çalışma Şartları Hakkında

İşe alınacak olan Destek Personeli, Kuşadası Belediyesi kadrosuna dahil olup memuriyet şartlarında çalışmalarını sürdürebilecektir. Tam zamanlı ve daimi kadro fırsatı da bu ilanda mevcuttur. Çalışma adresi: ‘Kuşadası Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü (Basın yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü) binasıdır.

Çalışma şekli saat olarak ele alındığında vardiyalı sistemdir. Vardiya düzenlemeleri ise Birim Müdürlüğü tarafından belirlenecektir.

İşe Nasıl Başvurabilirim?

Kuşadası Belediyesine ait olan bu işe başvurabilmek için şahsen müracaat adresine gidilmesi gerekmektedir. Telefon, faks, e-mail, internet v.b. tüm müracaat şekilleri (bizzat başvuru hariç) kabul edilmeyecektir. İşe müracaat edilmesi üzere şahsen gidilmesi gereken adres ise şu şekilde bildirilmiştir. ‘Cumhuriyet Mahallesi, İsmet İnönü Bulvarı, Ege İş Hanı Apartmanı, No: 83/12 Kuşadası / Aydın’dır. Personel alımları ile ilgili yetkili kişi İnsan Kaynakları Yöneticisi Levent Yurttaş’tır.

İş için müracaatta bulunabilmek için sabah saat 09:00 ile akşam saat 17:00 saatleri aralığında bildirilen adrese gidilmesi gerekmektedir. Bu ilana başvuru 16.02.2023 tarihinde başlamış olup son başvuru 17.02.2023 (BUGÜN)’dür. Başvuran/başvuracak takipçilerimize şimdiden başarılar dileriz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

BU KONU HAKKINDAKİ YORUMUNUZ NEDİR?